Zwiewna i barwna technika malowania akwarelami

Akwarele, to jedne z najpopularniejszych rodzajów farb. Tworzone za ich pomocą obrazy, charakteryzują się zwiewnością, pięknem i artystyczną lekkością. Z ich niewyczerpanych możliwości korzystali już średniowieczni mistrzowie, którzy za ich pomocą tworzyli prawdziwe dzieła sztuki.

Farby akwarelowe dostępne są również w ofercie naszego sklepu.

W naszym asortymencie znajdują się produkty o unowocześnionym składzie, gwarantującym jeszcze lepsze odwzorowanie kolorystyczne.

Farby dla profesjonalistów? Niekoniecznie…

Technika malowania farbami akwarelowymi należy do jednych z najtrudniejszych form przelewania obrazu na papier malarski. Ze względu na ich charakterystyczny skład chemiczny, praktycznie nie można nimi wykonywać żadnych poprawek. Mimo to, polecamy je zarówno profesjonalistom, jak również początkującym artystom. Zwłaszcza tym, którzy chcą uczyć się malarstwa od podstaw.

Nie tylko farby!

Jeśli decydujemy się na malowanie takich obrazów jak akwarele farby to nie wszystko. W naszym asortymencie oprócz samych farb, posiadamy również szereg akcesoriów, dostosowanych do tej techniki malarskiej. Oferujemy Państwu dedykowane pędzle, papier i wiele innych rozwiązań, które przydadzą się zarówno profesjonalistom, jak i początkującym malarzom akwarelowym.

W różnej postaci

Sprzedajemy farby akwarelowe w przeróżnej postaci, od typowych kostek (wymagają użycia dużej ilości wody), aż po nowoczesne tuby. W zależności od wyboru postaci farby, są one rozcieńczone w rożny sposób. Przed ich nałożeniem zawsze należy pamiętać o dodaniu określonej ilości wody.

Podsumowując, nasz asortyment farb akwarelowych jest bardzo szeroki i złożony. Dzięki temu, możemy odpowiedzieć na zapotrzebowanie różnych grup naszych Klientów.